Menu

Mentoring Kryzysowy

Każda nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego małego kroku.

Kaizen

Każda trudna podróż wymaga obecności doświadczonego przewodnika, aby dotrzeć do celu zakończonego sukcesem.

Mentoring kryzysowy dla biznesu

Są takie osoby, o których każdy z nas słyszał należą do nich Steve Jobs, Elon  Musk i wielu innych. To co ich charakteryzuje to sukces który osiągnęli.

Pewnie niezależnie od tego jaką firmą by zarządzali, jakie produkty by  wytwarzali to i tak osiągnęliby sukces. To co ich cechuje to inne myślenie, inne  rozumienie biznesu, inny sposób postępowania i jednoczenia ludzi wokół celu.

Większość z przedsiębiorców na co dzień boryka się jednak z wieloma  ograniczeniami i trudnościami które sprawiają, że nie mogą oni wyskalować  swojego biznesu, a czasami walczą nawet o przetrwanie.

Czy istnieje jakaś droga na skróty?

Tak, ta droga to mentoring kryzysowy dla biznesu

Praca z mentorem to droga na skróty, która pozwala oszczędzić mnóstwo  czasu, zminimalizować ryzyko biznesowe oraz ominąć wiele pułapek, gdyż  podejmowane decyzje biznesowe możesz skonsultować z osobą bardziej  doświadczoną życiowo i zawodowo.

Sesja mentoringu pozwala na znaczne rozszerzenie perspektywy poprzez  skorzystanie z doświadczenia oraz rozległej wiedzy biznesowej mentora,  popartej latami praktyki oraz umiejętnościami miękkimi. Mentor pomoże Ci  ustalić cele, kierunek rozwoju oraz sposób ich osiągania.

Warunkiem sukcesu w zarządzaniu firmą, jest ciągły rozwój oraz gotowość do  poszukiwania nowych rozwiązań. Niestety ciężar odpowiedzialności i nadmiar  obowiązków sprawiają, że czasami trudno podjąć kluczowe dla przyszłości  biznesu wyzwanie.

To moment, kiedy konieczne jest wsparcie osoby z zewnątrz, będące impulsem pozytywnych zmian i inspiracją do pomyślnych działań na rzecz firmy.

Obecność mentora może sprawić, że chwilowy impas czy biznesowa zastój  przeobrażą się w proces owocnych przemian, a w efekcie lepsze  funkcjonowanie firmy.

Dlaczego warto skorzystać z mentoringu kryzysowego dla biznesu?

Mentoring kryzysowy dla biznesu to szansa na wyznaczenie nowych ścieżek  rozwoju zawodowego oraz zdefiniowanie celów, których realizacja  spowoduje rozkwit firmy nawet w czasie kryzysu, przedsiębiorstwa lub  instytucji.

Korzyści wynikające z mentoringu biznesowego to:

1# Omijanie trudności i zagrożeń w biznesie 

2# Szybki efekt, którego sam nie osiągniesz 

3# Inne spojrzenie 

4# Dostęp do doświadczenia mentora i jego opinii 

5# Zdefiniowanie własnych celów 

6# Zbudowanie motywacji i determinacji do osiągnięcia celów i jej  podtrzymywanie w trakcie ich realizacji 

7# Podejmowanie efektywnych decyzji

Mentoring kryzysowy dla biznesu to pomoc w wyznaczeniu nowych celów i znalezieniu rozwiązań.

Pomoc w wyjściu z kryzysu, wsparcie emocjonalne, szukanie możliwości rozwiązań dla  trudnych sytuacji, rozwój pokryzysowy.

Co warto wiedzieć o mentoringu kryzysowym dla biznesu?

#1 Kto może skorzystać z mentoringu kryzysowego? 

Z usługi mentoringu kryzysowego skorzystać mogą: właściciele firm,  członkowie zarządu, kadra zarządzająca oraz osoby zarządzające instytucjami  publicznymi. Usługa skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w postaci dzielenia się bogatym doświadczeniem życiowym i zawodowym. 

#2 Jak wygląda sesja z mentorem? 

Pierwszym krokiem jest kontakt ze mną w celu ustalenia zakresu mentoringu  kryzysowego . Dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ 

Drugi krok polega na uzgodnieniu miejsca, terminu i godziny spotkania.

Trzeci krok to opracowanie indywidualnego planu dla każdej sesji, która może  mieć formę rozmowy telefonicznej, konferencji online lub tradycyjnego  spotkania. 

Czwartym krokiem jest przeprowadzenie sesji z mentorem, czyli ze mną,  zakończone podsumowaniem 

#3 Ile trwa i ile kosztuje sesja z mentorem? 

Pojedyncza sesja z mentorem zwykle trwa 1 h. 

Proces mentoringowy to zwykle proces trwający od 3 miesięcy do 12 miesięcy. 

Cena sesji: 

w formie tradycyjnego spotkania to 500* zł plus VAT za 1h 

w formie rozmowy telefonicznej lub telekonferencji online to 390* zł plus VAT  za 1h 

*Ceny podane są z uwzględnieniem procesu mentoringowego. Chcesz ustalić termin sesji mentoringowej? Chcesz zadać dodatkowe pytania?  Skontaktuj się ze mną mailowo, bądź telefonicznie. Chętnie udzielę wszelkich  informacji. 

Kim jesteśmy?

Na co dzień rozwiązujemy problemy prawne, podatkowe oraz księgowe.  Naszymi klientami są rolnicy, osoby fizyczne prowadzące jednoosobowe  działalności gospodarcze oraz właściciele spółek. Mierzymy się z różnorodnymi  problemami od tych naprawdę małych, aż po te ogromne. Wierzymy, że każdy  problem ma swoje rozwiązanie, tworzymy nieszablonowe strategie.  

Środowisko, w którym na co dzień pracujemy, to niekończący się bieg przez  przeszkody z kłodami pod nogi. Żartobliwie mówiąc wielu właścicieli firm nie  doświadczy przez całe życie tego, co spotyka nas w ciągu tygodnia. A mimo to  wielu naszych klientów wstaje z przysłowiowych kolan na nogi i prowadzi  prężny biznes.